O mnie

marcin

Mam na imię Marcin. Urodziłem się w kwietniu 1984 roku w Łodzi. Ukończyłem Liceum Techniczne w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 16.  Przez półtora roku studiowałem na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego, jednak studiów tych nie ukończyłem. Nie podołałem części społeczno-ekonomicznej geografii, która jest dla mnie po prostu nudna. W 2007 roku wyjechałem z Polski i od tego czasu mieszkam i pracuje w  Szkocji. Pierwsze 2,5 roku mieszkałem w Edynburgu, a od kwietnia 2010 roku przeniosłem się do Aberdeen.

Od najmłodszych lat pasjonowały mnie podróże i poznawanie nowych miejsc. Wychowany na powieściach Juliusza Verne’a marzyłem aby znaleźć się na bezludnej wyspie, albo odbyć podróż dookoła świata. Powoli moje marzenia zaczynają się spełniać.

Drugą moją pasją jest wędkarstwo, z którym spotkałem się ładnych parę lat temu wędkując za pomocą kijka i kawałka żyłki z haczykiem na stawach hodowlanych. Jakże się cieszyłem z każdej złowionej nawet najmniejszej płotki. Na dobre swoją pasję zacząłem rozwijać dopiero w 2011 roku, kiedy to na urodziny dostałem swoją pierwszą wędkę. Na swoim koncie mam kilka udanych połowów, szczególnie jedna wyprawa na kuter zasługuje na uwagę, gdzie udało się złowić ponad 50 ryb.

Fotografuję, kręcę filmiki, piszę a moje prace można zobaczyć na tej stronie.

Zapraszam do jak najczęstszego odwiedzania.