Moroccan Adventure

O podróży do Maroka marzyliśmy już od dawna. Jednak ciągle pozostawała w sferze marzeń do zrealizowania. Planowaliśmy wyjazd w październiku, aczkolwiek nie znaliśmy jeszcze celu. Szczerze mówiąc szukam tak żeby wyjazd ten nie był nie wiadomo jak drogi. Oczywiście można pojechać wszędzie gdzie się chce mając wypchany po brzegi portfel, ale tu nie o to chodzi. Tak było by po prostu najłatwiej. Jednak okazuje się, że nie posiadając nieograniczonego budżetu też można zwiedzić świat. Wystarczy tylko trochę cierpliwości i samozaparcia. W dobie internetu można znaleźć naprawdę ciekawe oferty. Przeglądając poraz kolejny różne strony natrafiłem na wycieczki organizowane przez Brittish Airways. Pierwsza, która rzuciła mi się w oko to właśnie wycieczka do Maroka. Cena przyzwoita, termin odpowiedni, a przede wszystkim hotel mający dobre opinie na stronie tripadvisor. Nie czekałem więc długo, pozostało tylko przekonać Kasię, co zresztą nie poszło zbyt trudno i już miałem zarezerwowany lot i hotel w Agadirze. Jedynym tylko mankamentem jest wylot z lotniska Heathrow w Londynie, tak więc czeka nas dodatkowa noc jazdy autobusem z Aberdeen.

2 comments on “Moroccan Adventure

  1. sznupcia pisze:

    zazdroszczę, Maroko jest śliczne..:) A sprawdzałeś ile wyniósłby Was dolot ze Szkocji? Ja kupując wycieczkę na Antigue zapłaciłam 50 funtów więcej z dolotem z Glasgow.

  2. Marcin Marcin pisze:

    Z Aberdeen do Londynu w tym terminie bylo dosyc drogo a z innych miejsc nie sprawdzałem. Trochę jazdy będzie, ale damy radę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *